سفارش تبلیغ
صبا
هرگاه خداوند، بنده ای از امّتم را دوست بدارد، محبّتش را در دل های برگزیدگانش، در جان های فرشتگانش و ساکنان عرشش می افکند، تا دوستش بدارند . به حقیقتْ چنین کسی، دوستدار خدا است . خوشا به حالش! و اورا در روز قیامتْ نزد خداوند، حقّ شفاعت است . [.رسول خدا صلی الله علیه و آله]


ارسال شده توسط محمد در 89/7/16:: 7:14 صبح

عکس ،مقام معظم رهبری

سال 1374 خانمی با کودک خردسالش به مطب من مراجعه کرد. هر دوی آنان بیماری سل داشتند .ناراحتی خانم به قدری بود که از حلقوم او خون بیرون می آمد. آن ها را معاینه کردم و برایشان نسخه ای نوشتم. چون نسخه را به دست آن خانم دادم،

با کمال ناامیدی اظهار داشت : نسخه قبلی شما را هم دارم! من یک بار دیگر هم به شما مراجعه کرده ام و به علت ناتوانی مالی، قدرت تهیه دارو را ندارم !

وی در ادامه ابراز داشت: من چهار فرزند دارم که همگی - به جز یک دختر ده ساله- همین بیماری را دارند، همسرم نیز فلج و خانه نشین است و تنها نان آور خانه همان دختر ده ساله است که با قالی بافی مبلغ اندکی به دست می آورد و این مقدار، تنها هزینه خرید نان ماست! من بعد از شنیدن درد دل این خانم به او گفتم:

موضوع را با دوستانم در میان می گذارم تا چاره ای بیندیشیم و مشکل شما را حل کنیم . آن خانم از مطب من خارج شد و من هم چنان در فکر چاره جویی بودم. پس از مدتی دیدم دوباره به من مراجعه کرد. اما این بار با دفعه قبل خیلی تفاوت داشت و از خوشحالی در پوست خود نمی گنجید .

با شادی تمام به من گفت: دیگر نیازی به تلاش شما نیست!

علت را پرسیدم، در جوابم گفت: وقتی که به منزل رسیدم هیأتی به خانه ما آمدند و وضعیت ما را بررسی کردند. قرار شد همه ما را برای درمان به بیمارستان ببرند!

گفتم: این هیأت از سوی چه کسی آمده بودند؟

گفت : از سوی مقام معظم رهبری !

گفتم : چگونه از موضوع باخبر شده بودند؟

 گفت : وقتی که مقام معظم رهبری به قم تشریف آوردند، من ماجرای زندگیم را طی نامه ای خدمت ایشان توضیح دادم . نامه من به دست مسئولین امر سپرده شد . تمامی نامه ها را بررسی کردند، نامه افراد اورژانسی در اولویت قرار گرفت و من نیز چون چنین وضعی داشتم، مورد لطف آقا قرار گرفتم.
دکتر وحیدی (از پزشکان قم) به نقل از تبیانارسال شده توسط محمد در 89/7/16:: 6:47 صبح

عکس ، علامه حسن زاده آملی

رهبر عظیم‌الشأن‌تان را دوست بدارید. عالمی، عادلی،‌ رهبری، مؤمنی،  ‌موحدی،‌ سیّاسی، دلداری، رهبری، انسان ربانی،  پاک،‌  منزه، که دنیا شکارش نکرده من جایی سراغ ندارم که عرض کنم.
همان که عرض کردم:

نه شکوفه‌ای، نه برگی، نه ثمر، نه سایه دارم / همه حیرتم که دهقان به چه کار کشت ما را
قدر این نعمت عظمی را که خدا به شما عطا فرمود، قدر این رهبرِ ولیّ وهمان عبارات که سرور عزیزم جناب استاد حدادعادل، ارائه دادند؛ رهبری، ولیی،الهی. الآن این انسجام ما، تکلیف شرعی ماست. مبادا عزیزان! آقایان مبادا! (این "مبادا " را توجه داشته باشید)
مبادا آقایان! اول انقلاب یادتان هست چند فرقه برخاستند که می‌خواستند کشور را تجزیه کنند؟ حواستان جمع باشد، مبادا این وحدت ما را! مبادا این جمعیت ما را! مبادا این کشور علوی را! مبادا این نعمت ولایت را! از دست شما بگیرند.
خدایا به حق پیغمبر و آل پیغمبر سایه این بزرگ‌مرد، این رهبر اصیل اسلامی، حضرت آیت‌الله معظم خامنه‌ای عزیز را مستدام بدار.
و الهی آمین، الهی آمین، الهی آمین.

بعدد کلماتک آمین.ارسال شده توسط محمد در 89/7/14:: 4:3 عصر

به نام خدا

مقام معظم رهبری ، قم ، دهه کرامت ،سفر

امروز ، بازماندگان نسل جهاد و شهادت ، در مدینه ایمان با « علی گونه » ای از سلاله زهرا ( ع ) بیعت کرده است و بر این میثاق ، پایدار و استوار است . بیعت پیروان این « علی » ، میدان را برای پیمان شکنی « ناکثین » و نفاق افکنی « قاسطین »  و عوام فریبی « مارقین »   خالی نخواهد گذاشت . راه ، روشن است و به کوری چشم خفاشان ، رهروان هم مصمم و بینا و پویای این راهند.پیروان راستین امام راحل _ نه مدعیان لاف زن که مرعوب آمریکا و مفتون غرب و مقهور نفس اماره اند _ خط امام و میراث انقلاب اسلامی را پاس می دارند ، تا تاریخ مظلویمت حق ، و تنهایی صاحبان اصلی ولایت تکرار نشود.امروز قامت تناور انقلابمان ، به برکت هدایتهای رهبر ، استوار تر ایستاده است . خروش علی گونه رهبر ، به مشت های امت ما صلابت می بخشد و ذوالفقار علوی ، خواب از پچشم بدخواهان ربوده است. امروز هرکه مست شراب شهود و شهادت است ، جرعه ای از سبوی این ساقی ولایت نوشیده است و هرکه در بوستان بیداری و تعهد می شکفد ، از کوثر بیان او سیراب است .دلهای آفتابی فرزندان ولایت ، همیشه روشن باد.و چشم منتظران ، به فردایی روشن ، پر فروغ باد .... آمین  

منبع : وبلاگ جواد محدثی

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما.خامنه ای رهبر به لطف خود نگه دار . <      1   2